Walentynki

W tym tygodniu drzwi sal lekcyjnych w naszej szkole przyozdobiły się czerwonymi serduszkami z wierszykami na temat miłości. A wszystko to z okazji walentynek. Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Na korytarzu została ustawiona czerwona skrzynia, do której uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób sympatię wybranej osobie. Następnie 14 lutego przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego doręczyli kartki wszystkim adresatom. Przed tym dniem każda klasa 4 – 8 miała za zadanie przygotować napis ,,Kocham Cię” w różnych językach np. po angielsku, niemiecku, włosku, francusku, czesku, słowacki, hiszpańsku, grecku,  fiasku. Dla uczczenia dnia św. Walentego uczniowie i nauczyciele klas 4 -8 w piątek przyszli ubrani na czerwono. Na koniec dnia wykonaliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.

K.K.