Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/ 2020

Dzisiaj w dwóch etapach – o godzinie 9.00 i 11.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Zebrani odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego, po czym dyrektor Andrzej Szymczak powitał wszystkich zebranych: uczniów, nauczycieli, rodziców i przyjaciół szkoły. Uczniom życzył wielu sukcesów i niezapomnianych chwil w rozpoczynającym się roku szkolnym a ósmoklasistów zmobilizował do wytężonej pracy przed nadchodzącymi egzaminami. Zapewnił, że wszyscy uczniowie mają pełne wsparcie nauczycieli i zachęcił do korzystania z ich wiedzy. Nauczycielom życzył spokojnego roku, satysfakcji z pracy, wielu powodów do dumy  i pełnego uznania dla swojej pracy. Rodziców zachęcił do wspólnej pracy na rzecz szkoły i dla dobra uczniów.

Powitanie pierwszoklasistów: