Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/ 2021

Już od rana w naszej Szkole trwało rozpoczęcie roku szkolnego 2020/ 2021. Uczniowie ustawiali się przed wyznaczonym wejście do szkoły  o wskazanej godzinie, oczekując na pierwsze od długiego czasu spotkanie z wychowawcą i kolegami w jednej sali lekcyjnej. Pomimo widocznych zmian wprowadzonych w szkole i pewnych ograniczeń, wrażenia dzieci  i nauczycieli były pozytywne . Dobrze było znowu zobaczyć znajome twarze i usiąść obok siebie w szkolnej ławce. Przed nami trudny czas, wszyscy mamy tego świadomość, jednak, musimy się wspierać, by w dobrej atmosferze dokończyć rozpoczynający się dzisiaj rok szkolny.

Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i pozostałym Pracownikom Szkoły życzę dużo zdrowia i siły do pracy.

Andrzej Szymczak