Przemówienie dyrektora z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/ 2020

Nadeszła chwila, której oczekiwaliście od początku września – dzisiaj kończymy ten szczególny rok szkolny, który był pełen niespodzianek, wyzwań i niepewności dla całej naszej społeczności.
Na szczęście w dobrym zdrowiu, które jest przecież wartością nadrzędną, dotarliśmy do końca roku szkolnego. Cieszę, że mimo niespokojnego czasu, przed wyjazdem na wakacje możecie spotkać się choć na chwilę w gronie kolegów i koleżanek, i upewnić się, że wszystko u nich dobrze.

Dziękuję Wam za wielki wysiłek i zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy, w zdobywanie nowych umiejętności. Gratuluję wyników w nauce oraz sukcesów wielkich i małych. Wiem, że pracowaliście z całych sił, by rozwijać się jak najlepiej.

Wielkie podziękowania kieruję do Rodziców uczniów naszej szkoły, bo to Oni każdego dnia stanowili dla Was wsparcie na tej krętej, a w ostatnim okresie szczególnie wyboistej, szkolnej drodze do wiedzy.

Dziękuję Nauczycielom, którzy odkrywali w Was talenty, motywowali do działania, zachęcali do wytężonej pracy, abyście byli coraz lepiej przygotowani do wyzwań , jakie niesie współczesny świat.

Dziś przyszła pora na chwilę wytchnienia, pora na zasłużony odpoczynek. Życzę Wam, aby czas wakacji był naprawdę wyjątkowy i przede wszystkim bezpieczny.

Rok szkolny 2019/ 2020 uważam za zamknięty!

 

                                                                                                       Dyrektor Zespołu Szkół w Tulcach

                                                                                                                      Andrzej Szymczak