Niecodzienni goście.

W poniedziałek 17 czerwca 2019r. mieliśmy w szkole wyjątkowych gości – byli to amerykańscy żołnierze, w tym piloci myśliwców F-16, z Bazy Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach. Ich wizyta była niezwykłą, żywą lekcją języka angielskiego i okazją do przełamania bariery komunikacyjnej, która towarzyszy uczniom, gdy muszą porozumiewać się w obcym języku. Na szczęście wszystko świetnie się udało! Młodzież miała okazję opowiedzieć o swojej szkole, a później wciągana była w rozmowy z naszymi gośćmi, którzy chwalili otwartość naszych uczniów i ich znajomość języka angielskiego. Wspólnie obejrzeliśmy też film, który przybliżył  wszystkim możliwości wojskowych myśliwców. Był on naprawdę interesyjący.  Później odbyły się trening koszykówki i tenisa stołowego, podczas których dzieci jeszcze chętniej zagadywały naszych gości.

A. Szymczak