Multitest 2018

W październiku 2018 uczniowie naszej szkoły – klas 4-8 SP oraz 3 klas gimnazjum mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z wybranych przez siebie przedmiotów w zewnętrznym, niezależnym konkursie wiedzy „Multitest” organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie.

93 uczniów przystąpiło do konkursów z języka polskiego, matematyki,  biologii, fizyki, geografii, historii, języka angielskiego, języka niemieckiego i przyrody.

Konkursy miały formę testową i składały się z pytań wielokrotnego wyboru. Wszystkie zostały przeprowadzone między 15 a 19 października 2018.

Najlepsze wyniki uzyskali następujący uczniowie naszej szkoły:

• Emilia Olejniczak – laureat konkursu biologicznego w gimnazjum,
  • Kacper Trzaska – laureat konkursu biologicznego w gimnazjum,
  • Jan Tomosz – laureat konkursu geograficznego w gimnazjum,
  • Szymon Gizelski – laureat konkursu historycznego w gimnazjum,
  • Emilia Olejniczak – wyróżnienie w konkursie języka angielskiego w gimnazjum,
  • Aleksandra Krawczyńska – wyróżnienie w konkursie języka angielskiego w gimnazjum,
  • Hanna Kowalewska – wyróżnienie w konkursie języka angielskiego w szkole podstawowej.

Nagrody ww uczniom w obecności społeczności szkolnej wręczyła pani Joanna Pohl – główny szkolny koordynator konkursu Multitest.

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami, ponieważ konkurs nie należał do najłatwiejszych, a pytania trzeba było naprawdę dobrze przemyśleć.  Często zabrakło naprawdę niewiele do uzyskania miejsc punktowanych.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przystąpili do konkursu. Mamy nadzieję, że była to dla Was świetna okazja do sprawdzenia swojej wiedzy w testach zewnętrznych.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji – Multiteście 2019.

Szkolni koordynatorzy:

Joanna Pohl