Krajowa i Europejska Odznaka Jakości

flaga Wielkiej Brytani

Nasz zeszłoroczny projekt eTwinning  „Summer Holidays in My Country” realizowany przez obecną klasę 8a pod naszą opieką został dwukrotnie nagrodzony!

W lipcu otrzymaliśmy Krajową Odznakę Jakości, a 2 miesiące później – Europejską.

Poniżej informacja od zespołu eTwinning:

„Gratulacje! Twoja szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning „Summer Holiday in My Country”. Oznacza to, że Twoja praca, praca Twoich uczniów i Twojej szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.” Podczas projektu współpracowaliśmy ze szkołami z Turcji, Chorwacji, Macedonii, Rumunii i Jordanii. Poznawaliśmy ulubione miejsca letniego wypoczynku w każdym kraju, miejsca wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Kolejnym naszym wyzwaniem były zadania związane ze zmianami klimatycznymi w tych miejscach i rozmowa o tym, jak możemy chronić naszą planetę.

W wyniku współpracy powstała wirtualna wystawa opisanych wyżej miejsc, jak też e-book zawierający wspomnienia wakacyjne uczestników projektu.

Serdecznie dziękujemy naszym uczniom za ich zaangażowanie i kreatywność. Gratulujemy sukcesu!

Małgorzata Jędrzejewska

Karolina Wiłkość

Europejska Odznaka Jakości_certyfikat_KW

Europejska Odznaka Jakości_certyfikat_MJ

pupil quality label