Koncert bożonarodzeniowy

Piątek 14 grudnia był w naszej szkole naprawdę wyjątkowy. Wszyscy uczniowie wzięli bowiem udział w koncercie bożonarodzeniowym, podczas którego wysłuchali najpiękniejszych utworów o Świętach. Wybrzmiały ich wersje instrumentalne i wokalne. Młodzi piosenkarze śpiewali w języku angielskim, gdyż organizacją zajęły się nauczycielki języka angielskiego – M. Warszczyńska – Jędrzejewska, G. Pługowska i B. Kaźmierczak, które zadbały również o właściwe przygotowanie konferansjerów przytaczających ciekawostki na temat genezy wykonywanych utworów i sposobów obchodzenia Świąt w krajach anglojęzycznych. Widzów do wspólnej zabawy zapraszali przezabawny renifer i urocze elfy.

Nasi uczniowie są naprawdę utalentowani!

Zdjęcia z kolejnych części wydarzenia – klasy I – III; IV – V; VI – 3 gim. –  znajdują się poniżej.

Pierwsza część koncertu dla uczniów klas I – III

Druga część koncertu dla uczniów klas 4 – 5

Trzecia część koncertu dla klas 6 – III gimnazjum.