KOMUNIKAT

W związku z licznymi pytaniami informujemy, że szkoły i przedszkola prowadzone przez Gminę Kleszczewo w środę 11 marca 2020 r. będą pracowały zgodnie z planem.

Powyższa decyzja została podjęta po ustaleniach na dzisiejszym posiedzeniu Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, w którym uczestniczyli Wojewoda Wielkopolski, Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Poznaniu, Starosta Poznański oraz przedstawiciele gminnych samorządów.

Apelujemy do rodziców, uczniów i przedszkolaków o wyjątkową ostrożność i rozwagę – w przypadku, gdy dziecko źle się czuje, ma wysoką temperaturę, infekcję  – dziecko powinno zostać objęte opieką medyczną i pozostać w domu.

Decyzje o ewentualnym zawieszeniu zajęć szkolnych będą podejmowane na bieżąco.

Informujemy również, że z dniem 11 marca 2020 roku zostają zawieszone do odwołania imprezy kulturalne, rozrywkowe i sportowe organizowane przez jednostki organizacyjne gminy oraz wyjazdy i wycieczki szkolne.