FINAŁY WOJEWÓDZKIE W TENISIE STOŁOWYM DLA DRUŻYN Z TULEC

Na początku grudnia 2019r. odbyły się Finały Rejonu Poznań – Teren Zachód w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w kategorii Igrzysk Dzieci (roczniki 2007 i młodsze) oraz w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005 i 2006). W obu turniejach brały udział drużyny ze Szkoły Podstawowej w Tulcach (Mistrzynie Powiatu Poznańskiego).                                                                     

Turniej dziewcząt młodszych odbył się w Objezierzu. Drużyna w składzie: Lena Kasprzak i Matylda Gomulak wygrała wszystkie pojedynki i uplasowała się na I miejscu. W turnieju dziewczynki spotkały na swojej drodze: SP Boruja Kościelna, SP Nr 1 Kostrzyn Wielkopolski, SP Budziszewko oraz SP Lwówek.                                                                                                                                                         

 Turniej dziewcząt starszych miał miejsce w Ostrorogu. Drużyna w składzie: Zuzanna Wawrzyniak i Zuzanna Surdyk zajęła ostatecznie II miejsce ulegając tylko SP Nr 2 w Obornikach, a pokonując wcześniej: SP w Ruchocicach, SP w Opalenicy oraz SP w Ostrorogu.                                                

Obydwa zespoły wywalczyły awans do Finału Wojewódzkiego. Życzymy naszym reprezentantkom udanego startu.

Mariusz Kasperski     
Krzysztof Krawenda