Czas na Ósmoklasistów!

Szanowni Państwo, informuję, że egzaminy ósmoklasistów odbędą się zgodnie z planem.

Spotykamy się w holu szkoły o godzinie 8.00. Każdy uczeń musi mieć ze sobą legitymację i długopisy z czarnym tuszem. Na egzamin z matematyki można dodatkowo zabrać ze sobą tylko linijkę.
Do sali można wnieść butelkę wody o pojemności do jednego litra, którą należy ustawić na podłodze obok stolika. Uczniowie którzy mają zaświadczenia lekarskie dotyczące możliwości wniesienia innych produktów muszą ściśle się do nich zastosować, ci zaś dla których przewidziano określone dostosowanie, pisać będą egzamin w salach znajdujących się na piętrze hali sportowej.

Wszyscy trzymamy za Was kciuki! Powodzenia!

Strajk trwa dalej. Przedszkole i świetlica zapewniają opiekę uczniom, którzy tego potrzebują.
Pozdrawiam
Andrzej Szymczak