Apel z Okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Dnia 12.11.19 roku odbył się apel klas IV-VIII z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Podczas jego trwania, śpiewaliśmy pieśni patriotyczne oraz wspólnie recytowaliśmy wiersz „Cześć i Sława” Bolesława Karpińskiego. Po zakończeniu części muzycznej apelu, wszyscy uczniowie ustawili się w datę odzyskania niepodległości -11 XI 1918 i podnieśli białe lub czerwone kartki do góry. Wspomniana data została uwieczniona zdjęciem z drona i jest wspólną fotografią społeczności szkolnej klas IV-VIII.

Dodatkowo, w tym dniu, by podkreślić charakter tego święta i przypomnieć o jednym z autorów niepodległości, Józefie Piłsudskim, chłopcy przykleili sobie wąsy, a dziewczynki w nawiązaniu do mody sprzed wieku zawiązały kokardy.