Szanowni Rodzice,
tydzień zmagań za nami. Dziękuję za Państwa wsparcie, informacje zwrotne, pochwały i wskazówki do zmian. Znaleźliśmy się wszyscy w nietypowej dla nas sytuacji i uczymy się w niej i funkcjonować.
Nie wszystko jest doskonałe, ale nie jesteśmy w stanie od razu opanować tajników zdalnego nauczania. Staramy się sprostać pojawiającym się problemom i szukać nowych rozwiązań, dlatego przeanalizowaliśmy pracę ostatnich dni, uwzględniając przesłane porady i wskazówki. Aby usprawnić naukę opracowaliśmy jednolity HARMONOGRAM PRZEKAZYWANIA MATEIAŁÓW UCZNIOM,który został już Państwu przekazany. Nauczyciel zamieści materiały do nauki tylko we wskazane dni. Od czwartku zalecenia dla klas 4-8 będą umieszczane na platformie, do której dostęp będzie możliwy przez stronę szkoły www. szkolatulce.pl,zakładka UCZĘ SIĘ W DOMU.
Bądźmy cierpliwi, wyrozumiali dla siebie, służący pomocą i wsparciem. Wszyscy się uczymy i pracujemy nad tym, by jak najlepiej zdać ten egzamin.
Proszę, by na bieżąco kontaktować się z nauczycielem w razie jakichkolwiek wątpliwości. Będzie to dla nas wskazówką, w jaki sposób organizować dalszą realizację nauczania.

Pozdrawiam
Andrzej Szymczak
Dyrektor Zespołu Szkół w Tulcach