HANNA WAWRZYNIAK

obejmuje terapią logopedyczną grupy przedszkolne: Jagódki, Sówki, Biedronki

telefon kontaktowy 607 223 331

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska obejmuje opieką logopedyczną dzieci szkolne i dzieci przedszkolne z grupy Smerfy
Smerfy – poniedziałki godz.9.10 – 10.30

Garść istotnych informacji – Logopeda szkolny

Zajęcia logopedyczne odbywają się raz w  tygodniu  indywidualnie  lub  w  grupach – trwają 45 min.

Na  zajęcia  uczniowie  przynoszą  zeszyty,  w  których  zapisywany  jest  materiał przeznaczony do codziennego utrwalania z dzieckiem w domu, dlatego proszę zaglądać do tych zeszytów po każdych zajęciach.

Terapia zaburzeń artykulacji (wymowy) obejmuje trzy podstawowe etapy:

• przygotowawczy (usuwanie przyczyn istniejących zaburzeń mowy);
  • wywoływania głoski lub korygowania głoski nieprawidłowo wymawianej;
  • utrwalania prawidłowo brzmiącej głoski – najdłuższy, wymagający systematyczności i konsekwencji od logopedy, dziecka i rodzica.

W naszej szkole czeka na dzieci przyjazny gabinet logopedyczny  (parter ) wyposażony w niezbędne pomoce dydaktyczne.

PAMIĘTAJMY!

Tylko  regularne  uczęszczanie  na  terapię  logopedyczną, kontakt z logopedą  i  codzienne ćwiczenia w domu będą skutkowały poprawą wymowy.